W niedzielę 28 maja na gali konkursu Miss Ziemi Radomskiej 2017 poznaliśmy najpiękniejsze dziewczyny z regionu. Korona i tytuł Miss Ziemi Radomskiej 2017 trafiły do Anny Matulaniec, 18-latki z Radomia.

Poznaliśmy już ostateczne rozstrzygnięcia finału Miss Ziemi Radomskiej 2017. Wyniki poznawaliśmy w kolejności od tytułów partnerów konkursu, do tego najważniejszego.

Miss Telewizji Zebrra 2017 zostaje kandydatka z numerem 4 - Iga Jasiuk.
Miss Czytelników „Echa Dnia” 2017 zostaje kandydatka z numerem 11 - Martyna Wencel.
II Wicemiss Ziemi Radomskiej 2017 zostaje kandydatka z numerem 12 - Patrycja Gołda.
I Wicemiss Ziemi Radomskiej 2017 zostaje kandydatka z numerem 3 - Karolina Michalczewska.
Miss Ziemi Radomskiej 2017 zostaje kandydatka z numerem 10 - Anna Matulaniec

Otrzymała ona także tytuły: Miss Publiczności 2017, Miss Foto 2017, Miss Radia Rekord FM 2017, Miss Elegancji, wybrana przez przedstawicieli Hipermarketu E.Leclerc.

18- letnia Anna Matulaniec z Radomia uczy się w Ogólnokształcącym Liceum Językowym z oddziałami Dwujęzycznymi. W marcu zdobyła tytuł Miss Studniówek, co dało jej przepustkę do udziału w konkursie Miss Ziemi Radomskiej 2017. W przyszłym roku będzie zdawać maturę.

Jej marzeniem jest medycyna a dokładnie stomatologia. Ania uczy się języka angielskiego i niemieckiego, ukończyła też szkołę muzyczną pierwszego stopnia i potrafi grać na fortepianie. Kocha muzykę i nie obce są jej różne jej gatunki. W wyglądzie stawia na naturalność.Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!