Tragiczny wypadek w Bukowcu, koło Psar. Nie żyje aż 5 osób! [ZDJĘCIA]

Pięć osób zginęło w piątek po południu w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 906 w rejonie miejscowości Psary.

Do tragicznego wypadku doszło w Bukowcu, koło Psar w powiecie lublinieckim. Miał on miejsce na drodze nr 906 przy zjeździe na Herby. Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku o godz. 15.50.

Doszczętnie podczas czołowego zderzenia z ciężarówką man z naczepą zniszczony został mercedes klasy A, którym podróżowało pięcioro mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

Ciężarówka uderzyła jeszcze później w dostawczego iveco, który zarył niemal pionowo na poboczu. Ranny 28-letni kierowca iveco, mieszkaniec Cynkowa przewieziony został do szpitala w Sosnowcu. Pochodzącemu z Herbów kierowcy mana nic się nie stało. Ciężarówka rozbiła płot posesji i częściowo wjechała na jej teren.

W wypadku zginęła 16-letnia dziewczyna, 49-letnia kobieta, 23 i 53-letni mężczyźni. Danych piątej osoby jeszcze nie ustalono.

Komentarze (14)

avatar
avatar
znajomy (gość)

jak by przybrał rowa z drugiej strony to nie bylo by takiej tragedj naj wyżej byli by trochę poobijani

avatar
xxx (gość)

jak nie byłeś przy tym to nie pisz takich głupot że celował w nich, sami wjechali na niego. Tak jest jak się wyprzedza na wariata.

avatar
Znajoma (gość)

28letni mężczyzna nadal walczy o życie w szpitalu...nie uśmiercajcie nikogo!!!!!!!!!!!!!!!
tylko się módlcie... !!!!!!

avatar
Koszęcin (gość)

chwila nieuwagi osłabienie i tragedia gotowa współczucia dla rodzin poszkodowanych niech spoczywają w pokoju*;(

avatar
essen (gość)

nic tylko współczóc , głębokie kondolencje dla rodziny zmarłych ofiar... miejmy nadzieje aby 6 osoba wyszła z tego cało ...

avatar
gosc (gość)

To prawdziwa tragedia....widok przerazajacy....widzac to łzy ciekna>>>>Niech Bog ma ich w swojej opiece!!!!Wspołczucia dla rodzin!

Wybierz kategorię