Tradycyjnym polonezem rozpoczęła się kolejna już w Częstochowie studniówka, której towarzyszy fotoreporter Dziennika Zachodniego. Tym razem początek balu maturalnego podpatrywaliśmy w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie.

W tym roku w Hali Polonia poloneza zatańczyły trzy grupy maturzystów, które poprowadziła dyrektor szkoły i wicedyrektorzy.

W przemówieniu powitalnym dyrektor IV LO Jadwiga Sipa życzyła uczniom wspaniałej zabawy do białego rana i dziękowała komitetowi studniówkowemu za organizację imprezy. Rodzice obecni na sali podczas poloneza nagrodzili brawami wspaniałe wykonanie chodzonego przez swoje dzieci. Potem rozpoczęła się huczna zabawa przy muzyce zespołu "Stokrotki".


Zobacz również:

Miss Studniówki 2017. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]


Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!