Śmieszkowo, Tłuszcz i Zgon. Na tropie najśmieszniejszych miejscowości w Polsce

Śmieszkowo, Tłuszcz i Zgon to tylko niektóre z nazw miejscowości, które sfotografowała nasza Czytelniczka Iwona podczas swoich podróży po Polsce. Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć galerię.

Piotr Kubica

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.06.2018, 20:09

Chyba autor tego artykułu nie doinformował się do końca. Iwona która była właścicielką tego profilu nie żyje.

14.06.2018, 14:28

jestem ciekawa czy Pan @PiotrKubica ma pozwolenie na publikowanie zdjęć zmarłej?...

07.06.2017, 00:39

Wielkopolska.............. Malachowo Złych Miejsc, Ruchocinek, Wenecja.....itd.

04.06.2017, 18:51

Iwona nie zyje...

03.06.2017, 07:38

Zdjęcia Iwony Kukier... Znałem ją kiedyś osobiście. I niestety, ale muszę poinformować, że od niedawna ona nie żyje. Więc wg mnie cholerną głupotą jest pisanie artykułu i dodawanie zdjęć osoby, a nawet nie wspominając, co się stało.
Ciekawe komu zapłacili za udostępnienie tych zdjęć skoro autorka nie żyje

02.06.2017, 19:43

Należy też dodać "Zielona Wyspa" .
Tyle tylko ,że stwórca POdkulił ogon i zwiał do nowego korytka za "CZWARTY ROZBIÓR poLSKI".

01.06.2017, 21:42

kolejny raz odgrzewany temat ( kotlet )!
np. Rumunki !

01.06.2017, 21:35

Brakuje miejscowości Tumidaj.
Gdyby pani chciała, to może być tu i teraz.