Śmiertelny wypadek na drodze między Wilkowieckiem a Dankowem. Mieszkaniec Parzymiech wjechał w drzewo.

Około godz. 19.30 na drodze między Wilkowieckiem a Dankowem doszło do śmiertelnego wypadku. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego, jadący w kierunku Dankowa 21-letni mieszkaniec gminy Lipie na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem marki ford fiesta i zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca poniósł śmierć na miejscu - mówi sierż. szt. Kamil Raczyński z policji w Kłobucku.

Na miejscu policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora z Częstochowy. Jak ustaliła policja, w momencie wypadku na drodze nie było innych pojazdów. Kierowca pochodził z Parzymiech.

Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kolega 1 (gość)

Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny.
Znałem go do niedawna ale dał się poznać jako wspaniały człowiek i kolega.
Niewyobrażalna strata.

xxx (gość)

To był super chłopak. Najszczersze wyrazy współczucia dla jego rodziców i brata. Kochani trzymajcie się, to ogromna tragedia.