Przymierzasz się do zakupu bądź adopcji psa. A może Twoja psina doczekała się małych i masz problem z nadaniem ich nazwaniem. Imiona reksio, azor, perełka czy szarik się już chyba dawno "przejadły"... tak więc podpowiadamy! Warto może nadać naszemu czworonożnemu przyjacielowi śląskie imię? Sprawdź propozycje Marka Szołtyska, historyka, znawcy Śląska - kliknij w "zobacz galerię".

Śląskie imiona dla psów - kliknij TUTAJ i sprawdź je!

W trakcie upałów pamiętajmy o czworonogach. Za pozostawienie psa w rozgrzanym samochodzie grożą nawet 2 lata więzienia.

Każdego lata temat wraca jak bumerang - mowa o psach pozostawionych w nagrzanych autach. Mało kto wie, ale kara za taki czyn jest bardzo dotkliwa. Za kratkami możemy spędzić nawet 2 lata.


Rozrywka

Komentarze (29)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Hanek (gość)

Hań downij już to było, ale miołech kiedyś tako mało roztomiło psina, taki słodki przichlastek to boł i skiż tego dołech Mu miano Bombon. A mom jeszcze słówo do tych, co sam piszom roztomaite oszkliwości i się nawzajym szterujom. Weźce se kupcie halba, abo dwie, siednijcie se w laubie i se pogodejcie jak ludzie, a niy tak jak terozki bez kupa kamiynio.

?? (gość) (Sara.M)

Mój nick jest podany. Imię nie powinno cię obchodzić. A moje zdanie na temat maturzystów i gimnazjalistów jest jak najbardziej uzasadnione... wystarczy przeanalizować poziom ich wiedzy i wyniki matur (zdać testy na 30% to dla niektórych zbyt wiele, gdyby wprowadzono stare zasady zdawania matur to zdawalność byłaby na poziomie 20% ogółu zdających)

UWAGA (gość)

Bojdoł kominiorz z Wyr to konfident i wsypoł M. z Orzesza.
M. wyloz i pedzioł mi to, trza dojechać kabla.

JADYMY PO CIEBIE SZMATO!

BOJDOŁ DEJCIE PSOWI BO NA PSY SYPIE!!!!!

?? (gość)

Cyt.: "A może Twoja psina doczekała się małych i masz problem z nadaniem ich nazwaniem."
Czy te teksty piszą analfabeci? Czy może tegoroczni "maturzyści" lub gimnazjaliści?