Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kina Cinema City w całej Polsce zapraszają wszystkich najmłodszych i tych, którzy nie tracą dziecięcego optymizmu na wyjątkowy Dzień Dziecka! Wszystkie kina przygotowały wiele atrakcji, gier i zabaw w większości powiązanych z najnowszą animowaną produkcją „Disco Robaczki”!

W Cinema City święto dzieci trwać będzie nie jeden, a trzy dni! Pierwsze zabawy i konkursy związane z Dniem Dziecka w kinach Cinema City rozpoczną się w ostatni weekend maja (sobota 29 i niedziela 30). Również 1 czerwca, we wtorek, wszyscy odwiedzający Cinema City będą mogli nacieszyć się chwilami beztroskiej zabawy i pełnych wrażeń harców.

Każde z kin przygotowało niepowtarzalne atrakcje, których motywem przewodnim będzie rytmiczny i komiczny film animowany „Disco Robaczki”. Roztańczeni i rozśpiewani bohaterowie urzekną widzów swoimi ludzkimi cechami, a inteligentny, pełen ironii humor rozbawi do łez każdego.

Jednakże w repertuarze wszystkich kin Cinema City znajdą się również inne produkcje kina familijnego, między innymi „Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga”, której premiera odbędzie się tuż przed Dniem Dziecka - 28 maja 2010.

Każde kino Cinema City we własnym zakresie przygotowało moc atrakcji. Wśród nich przewidziane są zabawy z animatorem przy pomocy chusty animacyjnej, wspólne budowanie „najdłuższej stonogi świata”, rysowanie Disco Robaczków oraz tworzenie ich z plasteliny lub podłużnych balonów. Amatorzy zabaw będą mogli spożytkować swoją niewyczerpaną energię na specjalnym placu zabaw. Znajdą tam tunele i rury-gąsienice, służące do wspinania się i skakania, przebiegania i przechadzania się! Uczestnicy przewidzianych konkursów mają natomiast szansę na wygranie zestawu gadżetów, między innymi figurek i kubków, z wizerunkami bohaterów popularnych filmów. Ponadto na Dzieciaki i wielbicieli smakołyków czeka masa przepysznych niespodzianek. Zadba o to firma Storck, rozdając wszystkim łasuchom smakowite Śmiejżelki i niepowtarzalną w smaku Mambę.

Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy i rytmiczny trzydniowy Dzień Dziecka w Cinema City w sobotę i niedzielę, 29 i 30 maja oraz we wtorek 1 czerwca.
W naszym konkursie trzeba było odpowiedzieć na pytanie:
Waszym zdaniem: najlepszy film z polskim dubbingiem?


Nagrodami w naszym konkursie były podwójne zaproszenia na film "Disco Robaczki", do wykorzystania w kinie Cinema City Silesia w dniach 31 maj - 2 czerwca.

Bilety wygrali:


A. Szczurowska

Odp. "Moim zdaniem jednym z najlepszych filmów, jeśli chodzi o filmy animowane jest "Shrek".Jest to film zarówno dla "małych", jak i "dużych"-i rozbawia każdego;)"

K. Szuba

Odp. "Moim zdaniem najlepszy film z polskim dubbingiem to "Król Lew" :) zarówno świetny głos Wiktora Zborowskiego podłożony do Mufasy, jak również kapitalne głosy Tadeusza Borowskiego - Zazu i Emiliana Kamińskiego - Pumba. Jednak najlepszy głos został podłożony do Timona przez Krzysztofa Tyńca - geniusz i esencja. Na dodatek bardzo dobrze przetłumaczone dialogi na polski co dodaje smaczku ;) Piosenki wykonane przez aktorów dubbingujących również miło się słucha m.in.: "Piosenka o miłości" oraz "Krąg życia". Przy tak bardzo dobrze podłożonym dubbingu jak ten, każde słowo z przyjemnością wpada w ucho."

J. Malecha

Odp. "Dla mnie najlepszym filmem z polskim dubbingiem jest pierwsza część Shreka z wybitną rolą Jerzego Stuhra grającego osła,choć ostatnio oglądany przeze mnie film Ocean Przygód 3D z Joanną Jabłczyńską w polskiej wersji językowej też przypadł mi do gustu."

A. Maślarz

Odp. "Najlepszy film z polskim dubbingiem to film "Alicja w krainie czarów" Tima Burtona. Mam na imię Alicja, mam słabość do książki Lewisa Carrola "Alicja w krainie czarów", mogę cytować kwestie książki a Johnny Depp to mój idol.Byłam na filmie z napisami i z dubbingiem. . Tylko dubbing !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Plejada polskich gwiazd dała z siebie wszystko. Pazura - genialny, Topa najlepszy polski aktor drugiego planu, Figura i reszta super."

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym internautom pozostaje życzyć szczęścia w naszych kolejnych konkursach.
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!