Raków Częstochowa - Olimpia Zambrów 5:2. Pewne zwycięstwo częstochowian [ZDJĘCIA]

Bartłomiej Romanek
Raków Częstochowa przerwał passę dwóch porażek. Częstochowianie rozbili Olimpię Zambrów 5:2. Dwie bramki dla częstochowian zdobył Piotr Malinowski, a po jednej Kacper Łazaj, Maksym Kowal i Rafał Figiel.

W meczu z Olimpią częstochowianie byli lepsi od samego początku meczu. Prowadzenie zapewnił im Malinowski i choć goście wyrównali, to podopieczni Radosława Mroczkowskiego schodzili na przerwę z jednobramkową przewagą.

Po przerwie Olimpię stać było tylko na bramkę kontaktową na 2:3. Zwycięstwo Rakowa przypieczętowali Kowal i Figiel.

RKS Raków - Olimpia Zambrów 5:2 (2:1)