Prezentujemy pierwszą część cyklu "Przestępczynie z woj. śląskiego". Te kobiety mogą być naprawdę niebezpieczne. Policja szuka ich za różne przestępstwa, m.n.: kradzieże, pobicia, oszustwa czy nawet kontakty seksualne z nieletnimi. Zobaczcie te twarze i pomóżcie policji!


Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

UWAGA (gość)

Bojdoł z Wyr to konfident i wsypoł M. z Orzesza.
To narkoman i konfident co je na sznurku pałkarzy.

wyborca (gość)

TO TAK MA BYĆ DALEJ W Polsce rządzonej przez Prawo i Sprawiedliwość?
Jakie przedstawia umowy o prace DAKO ta z Gliwic z ul. Świętego Wojciecha?Jak rozlicza ZUS?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Śmiało prokuratorzy wyjaśnijcie to.Wpierw niech się tym zajmą panowie np.Bogdan Święczkowski, Zbigniew Ziobro,Mariusz Kamiński, Wąsik,Blaszcza, Patryk Jaki czy Borys Budka
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kto zagarnia zwrot podatków z Niemiec?Jakie Świadectwa Pracy wystawia DAKO z Gliwic?Na jakich warunkach są zatrudnieni ludzie np. w Niemczech np. w 27211Bassum Blumenstrße 12 albo z Blumenstrße 15
Co robi tam Cupok Piotr ten z 54-401 Wrocław Estońskiej18/2 i27211 Bassum Blumenstrße 15?Jaką role dla obecnego i poprzedniego DAKO wypełnia?!Jakie dokumenty o prace przedstawia DAKO dla Niemców a jakie dla POLSKI?!!
p.s
Chwalą się , że mają prawników i mogą w tak bezczelny sposób postępować z pracownikami, z Polskimi pracownikami, i z POLSKIM URZĘDEM SKARBOWYM.
Dlaczego ciągle mogą być nietykalni?!!!!!!24gliwice.pl mnie zablokowali, bo boją sie prawdy-BOJĄ SIĘ ZDEMASKOWANIA!!!