Noc Muzeów 2014: To już kolejna taka noc na Śląsku i w Zagłębiu, kiedy muzea otworzą swoje bramy do późnych godzin wieczornych. Jest to jedna z największych imprez muzealnych w Polsce i na świecie, która w tym roku odbędzie się w nocy z 17 na 18 maja. Organizowane wtedy wystawy, warsztaty, prelekcje oraz inne imprezy towarzyszące z roku na rok przyciągają coraz większą widownię. Także w tym roku nie zabraknie ciekawych atrakcji. Zobaczcie nasze zestawienie i wybierzcie swój typ!


Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

cv (gość)

noc muzeów to kretyńska impreza.. kto po nocy łazi po muzeach? instytucje są czynne codziennie i nie trzeba walić tłumem jak stado owiec w jedna noc...
Ludzie wymagaja od muzeów niewiadomo czego, apotem krytykuja. Muzeum to nie dom kultury ani bazar

tarnogorski (gość) (LOL)

sprawdzałem... nie są to bynajmniej głupoty, a prawdziwe informacje

mało jeszcze wiesz, skoro uważasz że nikt się nie wybierze, ale będziesz bronił swoich teorii do upadłego, bo jak już brnąć na ślepo to do końca ; )

Jorg (gość)

Noc Muzeów pod nowym Muzeum Śląskim w Katowicach bardziej przypomina Woodstock. Zanim dotrze się do sceny trzeba brodzić po kostki w błocie, a ze sceny leciały k i ch. Kultura po nowemu ?

LOL (gość) (tarnogorski)

Czy ty w ogóle sprawdzałeś stronę którą podała Wiola? To są głupoty jakich mało, kto z Bytomia nagle wszystko rzuci i pojedzie do miasta oddalonego o 60 km jak muzeum ma w BYtomiu...

tarnogorski (gość) (....)

:-) nikogo nie wyzwał/a od meneli... nie widzę nigdzie zdania "[imie/nick] jesteś menelem!" -_- ten ktoś napisał tylko "jeśli ktoś jest menelem"

antyWIola popisał/a się tu podejściem do sprawy na poziomie krzykliwego dziecka bez wiedzy o temacie, w którym burzliwie zabiera głos, wiec jej strona jest tu z góry przegrana u każdego, kto potrafi użyć głowy nie tyko dla ozdoby

tarnogorski (gość) (....)

chyba nie masz zbyt wiele do powiedzenia, a jedynie z przekąsem musiałeś dorzucić swoje 3 grosze (w dodatku stając po złej stronie)

:-) (gość) (antyWIola)

Normalnych ludzi, którzy posiadają choć odrobinę kultury - jak najbardziej interesuje (choć Rybnik jest dość daleko). A jak ktoś jest menelem, po całych dniach stojącym z flaszką denaturatu pod blokiem, to cóż, dla niego nie Noc Muzeów.

Wiola (gość)

Zapomnieli redaktorzy o Muzeum w Rybniku gdzie już dziesięć lat odbywa się nocne zwiedzanie.W tym roku z Brazylią w roli głównej. Szczegóły na www.muzeum.rybnik.pl. Od 17.45 do 1.00.