Nagrody prezydenta Częstochowy dla uczniów uzdolnionych lista ZDJĘCIA

jsZaktualizowano 
W tym roku aż 82 osoby otrzymały Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Uroczystość ich wręczenia odbyła się w V LO im. Adama Mickiewicza.

Nagroda przyznawana jest uczniom, których zainteresowania wykraczają poza program szkolny i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami odniesionymi najpóźniej w roku szkolnym poprzedzającym rok zgłoszenia do nagrody, a w szczególności są laureatami konkursów interdyscyplinarnych, przedmiotowych i olimpiad co najmniej na szczeblu wojewódzkim. Jest formą pomocy materialnej dla najzdolniejszych uczennic i uczniów częstochowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (z wyjątkiem szkół artystycznych).

W tym roku komisja przyznała 82 nagrody: 56 dla uczniów dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz 26 dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Nagrody, podczas uroczystości w w V LO wręczył laureatom prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Spotkaniu towarzyszyły występy artystyczne laureatów.

LISTA LAUREATÓW NAGRODY PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY

DLA UCZNIOW SZCZEGOLNIE UZDOLNIONYCH - 2018

SZKOŁY PODSTAWOWE i GIMNAZJA:

1. Bożek Oskar - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Częstochowie

2. Caban Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Częstochowie

3. Czapliński Mikołaj - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Częstochowie

4. Mączka Paulina - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Częstochowie

5. Szwejda Michał - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Częstochowie

6. Muc Magdalena - Szkoła Podstawowa nr 19 im. Juliana Tuwima w Częstochowie

7. Szpigiel Amelia - Szkoła Podstawowa nr 21 im. ks. Stanisława Konarskiego w Częstochowie

8. Czarnota Wiktor - Szkoła Podstawowa nr 26 im. Tadeusza Kościuszki w Częstochowie

9. Szkurłat Emilia - Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie

10. Kotusiewicz Olga - Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie

11. Nadolska Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie

12. Nawrocka Natalia - Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie

13. Ochmański Jan - Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie

14. Wielgórka Adam - Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie

15. Smykal Zuzanna - Szkoła Podstawowa nr 30 im. por. Michała Brzeskiego w Częstochowie

16. Nadolska Oliwia - Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

17. Rogoziński Maciej - Szkoła Podstawowa nr 33 im. Marii Kownackiej w Częstochowie

18. Klekot Martyna - Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie

19. Majer Dominika - Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie

20. Prudło Agnieszka - Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie

21. Szwed Martyna - Szkoła Podstawowa nr 41 im. Jana Matejki w Częstochowie

22. Szmigielska Maja - Szkoła Podstawowa nr 42 im. Jana Brzechwy w Częstochowie

23. Kukla Jakub - Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie

24. Kępa Kacper - Szkoła Podstawowa nr 47 im. Marii Konopnickiej w Częstochowie

25. Aftowicz Julia - Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w Częstochowie

26. Dziwiński Wiktor - Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w Częstochowie

27. Konieczna Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w Częstochowie

28. Mirek Anna - Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w Częstochowie

29. Orlikowski Patryk - Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w Częstochowie

30. Orlikowski Przemysław - Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w Częstochowie

31. Strącała Damian - Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w Częstochowie

32. Wójcik Maria - Szkoła Podstawowa nr 48 im. Armii Krajowej w Częstochowie

33. Stachurska Monika - Szkoła Podstawowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie

34. Adamus Amelia - Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie

35. Czechowski Adrian - Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie

36. Kozłowska Lena - Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie

37. Motyl Mateusz - Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie

38. Panowska Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie

39. Pyś Karolina - Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

40. Godela Alicja - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Matki Zofii Szulc Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie

41. Kita Aleksandra - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Matki Zofii Szulc Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie

42. Łukasik Martyna - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Matki Zofii Szulc Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie

43. Pindych Piotr - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Matki Zofii Szulc Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie

44. Urbańczyk Barbara - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Matki Zofii Szulc Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie

45. Kozłowska Bernadetta - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Zbigniewa Herberta w Częstochowie

46. Kupczyk Natalia - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Zbigniewa Herberta w Częstochowie

47. Porada Olga - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Zbigniewa Herberta w Częstochowie

48. Przech Małgorzata - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Zbigniewa Herberta w Częstochowie

49. Pyzalska Anna - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Zbigniewa Herberta w Częstochowie

50. Świtoń Szymon - Szkoła Podstawowa im. Św. Jana de La Salle w Częstochowie

51. Kaczorowska Michalina - Publiczne Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek im. siostry Barbary Żulińskiej w Częstochowie

52. Konieczna Julia - Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne w Częstochowie

53. Namyślak Julia - Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne w Częstochowie

54. Sowińska Aleksandra - Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne w Częstochowie

55. Gonera Jakub - Gimnazjum im. Św. Jana de La Salle w Częstochowie

56. Kostrzewa Olivia - Gimnazjum im. Św. Jana de La Salle w Częstochowie

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

1. Cieślak Natalia - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

2. Maj Anna - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

3. Piwódzki Krzysztof - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

4. Stanisz Klaudia - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

5. Stępień Natalia - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

6. Stoparek Mateusz - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

7. Makles Julia - II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie

8. Osuchowski Karol - II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie

9. Służałek Kaja - II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie

10. Wojtkowiak Jakub - II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie

11. Wróbel Martyna - II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Częstochowie

12. Buszko Nikodem - VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie

13. Jędrzejczyk Marta - VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie

14. Lizurej Oliwia - VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie

15. Męcka Kacper - VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie

16. Piotrowska Weronika - VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie

17. Pacud Laura - VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie

18. Woldan Piotr - VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie

19. Czerwik Natalia - IX Liceum Ogólnokształcące im. Kamila Cypriana Norwida w Częstochowie

20. Dominiak Oliwia - IX Liceum Ogólnokształcące im. Kamila Cypriana Norwida w Częstochowie

21. Drynda Anna - IX Liceum Ogólnokształcące im. Kamila Cypriana Norwida w Częstochowie

22. Lorin Filip - IX Liceum Ogólnokształcące im. Kamila Cypriana Norwida w Częstochowie

23. Nowak Adrian - IX Liceum Ogólnokształcące im. Kamila Cypriana Norwida w Częstochowie

24. Zahovora Tetiana - Zespół Szkół im. Władysława Andersa w Częstochowie

25. Świąć Patryk - I Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Zbigniewa Herberta w Częstochowie

26. Trębski Mikołaj - I Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Zbigniewa Herberta w Częstochowie

polecane: FLESZ: samochód zrobiony z plastiku po recyklingu, nie trzeba prawa jazdy, auto przyszłości

Materiał oryginalny: Nagrody prezydenta Częstochowy dla uczniów uzdolnionych lista ZDJĘCIA - Częstochowa Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3