Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Jurajski Fotoklub Częstochowa zapraszają do udziału w konkursie MODEL Jura 2015. W konkursie wyłonieni zostaną: najlepszy fotograf modelki w studio, najlepszy fotograf modelki w plenerze Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz najładniejsza modelka jurajska.

Konkurs jest przeznaczony dla fotografów i modelek zamieszkujących region Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Fotografie muszą być wykonane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne, płatna jest sesja fotograficzna wykonana w studio fotograficznym ROK. Sesja zdjęciowa /studyjna i plenerowa/ powinna zawierać minimum po 5 fotografii.

Sesje na najładniejsza modelkę jurajską wykonują członkowie Jurajskiego Fotoklubu w studio fotograficznym ROK. Zainteresowana modelka umawia się na sesję z fotografem z Jurajskiego Fotoklubu. Koszt wykonania sesji ok. 100 zł. Modelka podpisuje umowę z Jurajskim Fotoklubem na wykonanie fotografii swojego wizerunku.

Termin zgłaszania prac na konkurs upływa dnia 1 października 2015 r. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w listopadzie 2015.

NAGRODY
Nagroda Jurajskiego Fotoklubu dla najlepszego fotografa studyjnego: Udostępnienie studia zdjęciowego ROK 3 sesje x6 godz.; nagrody niespodzianki.
Nagroda Regionalnego Ośrodka Kultury dla najlepszego fotografa plenerowego w wysokości 300 zł.;
nagrody niespodzianki

- w konkursie dla modelki
NAGRODA GŁÓWNA – weekend w luksusowym hotelu Fajkier / http://www.hotelfajkier.pl/ dla dwóch osób
Profesjonalne sesje zdjęciowe /wykonanie port folio + fotoksiążka/
Nagrody niespodzianki

Szczegółowy regulamin oraz karty zgłoszeń na stronie http://rok.czestochowa.pl/events.php?GroupId=1&ItemId=256

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!