Mistrzostwa Tenisa Stołowego w Jedlinie-Zdroju

siya
W niedzielę 27 lutego 2011 roku zrobiło się tłoczno na Hali Miejskiego Gimnazjum w Jedlinie – Zdroju. Tego dnia na turnieju zorganizowanym przez Centrum Kultury spotkali się miłośnicy tenisa stołowego na IV Otwartych Mistrzostwach Jedliny – Zdroju.

Do turnieju zgłosiło się 41 zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych:
- KATEGORIA M do 15 lat
- KATEGORIA M 16-20 lat
- KATEGORIA M – powyżej 20 lat
- KATEGORIA K – wiek bez ograniczeń
- KATEGORIA OPEN
Mistrzostwa rozpoczęły się o godzinie 10:00, na sześciu stołach zawodnicy rywalizowali między sobą systemem „ każdy z każdym” natomiast w kategorii OPEN rozegrany został system pucharowy. Uczestnicy walczyli o miejsca I – III, podczas turnieju został również wyłoniony NAJMŁODSZY oraz NAJSTARSZY zawodnik. Dużo emocji dostarczyła nam kategoria OPEN w której zagrała jedyna zawodniczka Karolina Olszewska. Pani Karolina walczyła z najlepszymi zawodnikami którzy wcale nie oszczędzali jedynej startującej kobiety. Ostatecznie Karolina Olszewska zajęła w swojej kategorii I miejsce.
Nad właściwym przebiegiem turnieju czuwał Pan Jerzy Kozaczek, który był sędzią głównym oraz Pan Janusz Kuc. Całej imprezie przyświecała znakomita atmosfera oraz duch rywalizacji.
Najstarszy zawodnik: DARIUSZ WYPUSTEK 1940 r. – Wałbrzych
Nagrody wręczył Burmistrz Jedliny – Zdroju Pan Leszek Orpel.
Za zajęte miejsca zawodnicy otrzymali statuetki, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom turnieju za sportową postawę. Gratulujemy zwycięzcom oraz zapraszamy do udziału w zawodach w przyszłym roku.