Polska - Rumunia MEMY. Zwycięski mecz Polska Rumunia wyzwolił w internautach mnóstwo twórczej energii. Memy po meczu Polska - Rumunia pojawiły się natychmiast. Ich głównym bohaterem jest Robert Lewandowski... ale nie tylko!

Robert Lewandowski skompletował hat-trick w sobotnim (10 czerwca) spotkaniu eliminacji MŚ przeciwko Rumunii (3:1), dzięki czemu wyprzedził Grzegorza Latę na liście najlepszych snajperów w historii reprezentacji Polski. Przed napastnikiem Bayernu, który w biało-czerwonych barwach zdobył 46 goli, znajduje się już tylko Włodzimierz Lubański, autor 48 bramek w kadrze. - To tylko kwestia czasu, że Lewandowski strzeli więcej goli w historii polskiego piłkarstwa aniżeli ja. Wydaje mi się, że to jest


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!