Konwencja Ruchu Wolności w Częstochowie. W auli Wydziału Nauk Społecznych Akademii im. Jana Długosza odbyła się w piątek konwencja Ruchu Wolności inaugurująca jego kampanię samorządową. Konwencja Ruchu Wolności cieszyła się wielkim zainteresowaniem.

Konwencja Ruchu Wolności w Częstochowie - ogromne zainteresowanie


Spotkanie z udziałem Janusza Korwin-Mikke, europosła Marka Migalskiego, lidera Ruchu Narodowego Artura Zawiszy oraz lidera Ruchu Zmieleni, znanego artysty Pawła Kukiza zgromadziło kilkuset zwolenników połączonych sił prawicy. Chętni do wzięcia udziału w debacie nie zmieścili się nawet w auli. Część z nich oglądała wiec na telebimach zamontowanych w holu wejściowym.

Konwencja Ruchu Wolności w Częstochowie o problemach państwa i miasta


- Zadłużenie naszego państwa musi rosnąć, bo mamy najgłupszy ustrój, czyli demokrację. W tym systemie wójt, który wybudował fontannę z oświetleniem i zadłużył gminę jest lepszy niż wójt, który spłaca zadłużenie, ale fontanny nie wybudował. Dlatego wszyscy zadłużają swoje gminy. Dopóki nie zrozumiemy, że im mniej ludzi głosuje tym lepiej, to nic z tego nie wyjdzie. Nie mogą o kursie statku decydować maszynownia czy pasażerowie. Musi o tym decydować kapitan i rada oficerów. Musimy zrozumieć, że demokracja jest głupim ustrojem i doprowadza całą cywilizację białego człowieka do katastrofy. - mówił Janusz Korwin-Mikke.

Paweł Kukiz dosadnie podsumował katastrofalny stan państwa polskiego. Jego zdaniem nie ma Donalda bez Kaczora i Kaczora bez Donalda - na tym ten nasz polski Disneyland polega. Dopóki obecny system polityczny nie zostanie zmieniony, to nie uda się wydźwignąć Polski z kolan . Jak mantra powtarzał o jednomandatowych okręgach wyborczych, które mają być, jego zdaniem, lekiem na całe zło.

Z ust częstochowskich członków ruchu padły oskarżenia względem urzędników zasiadających w ratuszu oraz zgniłej koalicji PO-SLD-PiS w radzie naszego miasta. Potępili kolesiostwo, nepotyzm i pazerność, która toczy Częstochowę.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!