Zakończyła się budowa pierwszego etapu tzw. Północnego Korytarza, czyli nowej ulicy wytyczonej pomiędzy skrzyżowaniem ulic Michałowskiego i Fieldorfa-Nila a skrzyżowaniem ulic św. Brata Alberta i Narcyzowej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zakończyła się budowa pierwszego etapu tzw. Północnego Korytarza, czyli nowej ulicy wytyczonej pomiędzy skrzyżowaniem ulic Michałowskiego i Fieldorfa-Nila a skrzyżowaniem ulic św. Brata Alberta i Narcyzowej. Prace rozpoczęły się w grudniu 2008 r., miały zakończyć się w listopadzie br., jednak ukończono je przed terminem.

Wykonano: jezdnię o dwóch pasach ruchu w każdą stronę (nawierzchnia bitumiczna), chodniki i ścieżkę rowerowa (z kostki brukowej), rondo (przy ul. Narcyzowej), sygnalizację świetlną z mocnym świa6ttlem emitowanym przez energooszczędne lampy. Długość odcinka objętego pracami - ok. 740 m.

Północny Korytarz ma być w przyszłości połączeniem dzielnic Północ i Wyczerpy z DK-1. W 2010 r. rozpocznie się budowa bezkolizyjnego węzła łączącego DK-1 z ul. Makuszyńskiego.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!