Komunikacja. Zmiana trasy linii 26. Autobusy linii 26 z ulicy Mirowskiej będą kursować ulicami: Warszawską, Garibaldiego, Wilsona, II Aleją NMP, Kościuszki do Alei Jana Pawła II i dalej bez zmian oraz w kierunku przeciwnym: z Alei Jana Pawła II przez Kościuszki, II Aleję NMP, Piłsudskiego, Katedralną i Krakowską do Mirowskiej i dalej bez zmian. - kierunek Grabówka - obowiązują przystanki: STARY RYNEK (przy Warszawskiej), FILHARMONIA (przy Wilsona) i II ALEJA NMP. - kierunek Mirów - obowiązują przystanki: II ALEJA NMP, KATEDRALNA i STARY RYNEK (przy Mirowskiej).
Droga księżycowa w Gdyni, czyli Marszewska Góra
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?