ProfiAuto Show 2017 w Katowicach: „Odkryj Nowoczesną Motoryzację”, pod takim hasłem 3 i 4 czerwca odbywa się 14. edycja targów ProfiAuto Show w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce, dedykowana do profesjonalistów związanym z branżą automotive. Ale nie tylko. Zobacz zdjęcia...

Autorami zdjęć w naszej galerii powyżej jest Szymon Wyrobek Photography i Mateusz Demski.

Katowice: ProfiAuto Show 2017 [ZDJĘCIA]. To jedna z ważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce

Do niedzieli pod katowickim Spodkiem czeka nas masa atrakcji, m.in. przejazdy z instruktorem po torze off-road, tor kartingowy, symulator jazdy na jednym kole, wystawa ekskluzywnych samochodów oraz strefa graffiti.

Przejazdy z instruktorem po torze off-road, tor kartingowy, symulator jazdy na jednym kole, wystawa ekskluzywnych samochodów, a także kino 9D i strefa graffiti. Te i inne atrakcje czekają na wszystkich, którzy przybędą do jutra pod katowicki Spodek. To właśnie tam odbywa się 14. edycja targów ProfiAuto Show, skierowane do przedstawicieli branży motoryzacyjnej, jak i kierowców. W sumie na imprezie zaprezentuje się 140 wystawców z całej Polski.

- Tegoroczne targi odbywają się pod hasłem „Odkryj Nowoczesną Motoryzację”. W czasie naszej imprezy chcemy przede wszystkim pochylić się nad kierowcami; zapytać ich, czego oczekują od nowoczesnych serwisów, a także jakie są ich wyznaczniki – mówi Natalia Piskorz z firmy Moto-Profil. – Wśród naszych wystawców znajdują się topowe marki automotive. Wśród nich znajdują się m.in. Valeo, Varta, Gates, Monroe i Blue Print.

Oprócz masy atrakcji na uczestników targów czekają warsztaty, wykłady i szkolenia prowadzone przez liderów rynku oraz specjalistów z firmy Moto-Profil. O uzupełnieniu wyposażenia warsztatu oraz przystosowaniu go do wymogów zmieniającego się rynku opowiedzą m.in. Łukasz Ryś i Mariusz Maksym znani z programu „Projekt Warsztat” emitowanego na antenie TVN Turbo.

Zobacz również:
Ten trabant może ośmieszyć każde seryjne auto. Jego właściciel umieścił w nim silnik Audi z turbo


Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!