Kasjerka: Wie pan, jak ludzie nas traktują, z jakim chamstwem się spotykamy [LIST internauty]

red

Ten list wzrusza! Przeczytaj, co spotkało naszego czytelnika w jednym z hipermarketów... a inaczej spojrzycie na pracę kasjerki. Czytaj więcej - kliknij w "zobacz galerię".

Wideo

polecane: FLESZ: Zwierzęta na drodze - jak uniknąć wypadku?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.02.2019, 22:14

Do anty durnia . , Chodzi o to że w stroju na plażę nie można iść do kina, teatru czy w inne miejsce publiczne np do do sklepu. Kiedyś jednak ludzie bardziej dbali o to aby strój był adekwatny do sytuacji czyli ubrać się odpowiednio do pracy, na zakupy czy do teatru. Teraz lacie, gacie podkoszulki i niemyte pachy .

28.02.2019, 21:42

a najgorsze sa stare dziady- Ida do sklepu o 6:00 jak wszyscy jada do roboty - i jeszcze durne uwagi jak np babka na kasie pierwszy dzień. Takiego zgreda tylko za kapote kop w dupę i za drzwi

27.02.2019, 21:25

Tak to właśnie jest ludzie myślą że praca na kasie to spokojna i miła praca. Niestety tak nie jest, ludzie wyladowywuja swój zły nastroj właśnie na kasjerkach. Ostatnio sama miałam taki incydent. Pan irytowal się. Odzywał się wulgarne., po czym przeprosił mówiąc że miał zły dzień. Ja rozumiem że ktoś ma zły dzień tylko że jak przez 8 h mamy takich z 30 klientów to uwierzcie, nam się udziela taki sam nastrój. Więc jak następnym razem będziecie widzieć smutna kasjerke porostu uśmiechnij ie się, zazartujcie czy coś w tym stylu i Tobie i jej zrobi się milej 😊

27.02.2019, 15:07

Marek - czy to znaczy, jakby ten facet przed Tobą był w koszuli z długim rękawem i w klapkach i skarpetach To byłoby dobrze? Jak Ci źle w galerii to idź do kościoła!

27.02.2019, 14:22

Pozdrawiam panie kasjerki , ciężko pracują a mimo to potrafią spokojnie znosić czasami głupie uwagi durnych klientów . Nie przejmujcie się drogie panie , jesteście cudowne i nie zawracajcie sobie głowy jakimiś prymitywami bo zdecydowana większość czyli wszyscy normalni ludzie doceniają wasz trud , wasz wysiłek i naprawdę ciężką pracę . Pozdrawiam z okazji pączkowego święta .

27.02.2019, 14:13

Marek ,
co ty krytykujesz ubiór Polaków , kilka dni temu był artykuł na tym portalu - moda po śląsku , czy śląski fashion , jakoś tak, z wieloma zdjęciami jak ludzie w tym rejonie się ubierają, jak prezentują się z komunikacji miejskiej ... i to autochtoni, bo tego w innych rejonach Polski nie zobaczysz .

27.02.2019, 13:44

Do Ela : Do chamskich zachowań Polaków można zaliczyć wybieranie się do galerii handlowych w klapkach, krótkich gaciach i w podkoszulkach bez rękawów jak na plażę .Stoi taki gość przed Tobą w kolejce do kasy i nos trzeba zatykać. O widoku brudnych pięt nie wspomnę .

27.02.2019, 13:28

Haha kasjerki udowadniają jakie są inteligentne. Są tak inteligentne jak te komentarze. I takie coś domaga się szacunku?

27.02.2019, 07:14

Po co te złośliwości ? Komentarze bez godności i kultury co kto komu chce udowodnić takimi wpisami ?
Kasjerzy mają prawo być zmęczeni nie tylko na kasie siedzą ale mają jeszcze inne obowiązki Pozdrowienia dla pań kasjerek z Biedronki -Tychy zawsze uprzejme -klient

27.02.2019, 00:07

tu chyba duzo wpisow mialem. Ela bedzie pierdolic ze kazdemy wedlug zaslug. jak ktos rzetelnie pracuje to niiiiii nie bedzie fajnie zarabial . niech se idzie zarobic

a jak ktos klamie to jej zaloga to ona rozumie . a jak leseruje to premia . bankierzy tak maja. leni promuja. i potem dzial wpychania przez telefon badziewa. tworzymy spoleczenstwo. pomysl Stowarzyszenia Eli Bienkowskiej

26.02.2019, 23:27

Ela masz całkowitą rację. Polaki to chamy i w podstawówce powinni się uczyć kultury, bo niektórzy rodzice nie uczą wcale i dzieci wychowują się same

26.02.2019, 22:30

Zamiast kilku godzin religii powinno być w szkole minimum 2 lekcji dobrego wychowania w szkole. Od podstaw uczyć dziękuję, przepraszam, proszę. Jak wchodzić do pomieszczenia, że wychodzący ma pierwszeństwo..., żeby nie gadać godzinę przez telefon w autobusie, tramwaju i zakłócać współpasażerom podróży głupią gadką . Jak poprawnie jeść, jak się zachować wobec starszych itp itd
Np i o śmieceniu, o wyrzucaniu przez okna auta petów, o zakazie palenia na balkonach bo sąsiada się truje, o zakłócaniu ciszy przez psy itp itp . Masa nauki bo Polacy to teraz buraki . Taką opinie mają o nas choćby Czesi .

26.02.2019, 21:47

Ale ten pan zaczepia tylko młode dziewczyny... A starsze, albo panowie - nie są zmęczeni?

26.02.2019, 21:37

Ludzie butu to dzieciak który się nudzi i was podpuszcza pewnie jest gnojony w klasie i tu wylewa swoje żale

26.02.2019, 21:35

TE Pancio
26.02.2019, 19:50 MAMUSIA CIĘ WOŁA CWELIKU IDŹ IDŹ ZROBISZ KOLEDZE LODA JAK ZAWSZE POTEM ZNOWU MOŻESZ TU ROZŁADOWYWAĆ SWOJE FRUSTRACJE CIOTKO UKRYTA ZA MONITOREM

26.02.2019, 21:02

Buntutu, po co się uczyć. Wystarczy być radnym i już masz podstawowa emeryture.

26.02.2019, 19:50

Nina pisioro siadaj na kasę i obsługuj, PANA KLIENTA! I grzecznie z uśmiechem!

26.02.2019, 19:21

Buntutu winny się tłumaczy. Aż żal czytać... brak etyki społecznej daje się odczuć z Twoich wypowiedzi. Proponuję naukę savoir-vivre.

26.02.2019, 19:08

Nina i Gość - - - Burak to was zrobił!
Wy wymagacie od kogoś szacunku, spójrzcie na swoje komentarze? Brzydze się takimi i"nteligentami" z wykształceniem podstawowym.

26.02.2019, 18:56

buntutu ty cwelu

26.02.2019, 18:50

Klienci pomyślcie zawsze jak chcesz być obsługiwany tak się zachowuj ..... i tyle w tym temacie.

26.02.2019, 18:37

Do użytkownika ANKA: Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

Ja zawsze staram się być miły dla kasjerek bo wszyscy jesteśmy ludźmi no ale jeśli kasjerka nie odwzajemnia tego no to jest wtedy syzyfowa praca.

26.02.2019, 18:31

Do Buntutu posiadam wyższe wykształcenie, pracuję na wyższym stanowisku, codziennie spotykam zamożnych Agentów, od których wymagałoby się podstawy kultury osobistej, niestety tak nie ma. Więc buraku lepiej nie komentuj skoro nie masz pojęcia o życiu.

26.02.2019, 18:28

Na bufetową np.

26.02.2019, 18:08

W Zawierciu, na co można zmienić pracę ?, no M ?!