Gazetka promocyjna: Biedronka, Carrefour, Lidl, Tesco, Real

Zgubiła ci się gazetka promocyjna? Biedronka, Carrefour, Lidl, Tesco, Real i wiele innych sklepów oferują różne promocje. Wybraliśmy dla Was te najciekawsze, które są aktualne do niedzieli 8 września lub dłużej. Sprawdźcie, w którym sklepie jest najtaniej.

Komentarze (36)

avatar
avatar
Maria (gość) Daro

Przecież to każdy wie. Jakiś czas temu był nawet o tym program. Wszystkie hipermarkety żądają od dostawców mięs i wędlin określonych cen. Dlatego też ten sam wyrób (teoretycznie) może być gorszej jakości w hipermarkecie niż w innym sklepie.

avatar
klient tajemniczy (gość)

Nigdy żadnego Carrefoura!!!! Kłamstwa cenowe i promocje bez pokrycia w towarze!!! Smród na mięsie który ciągnie się na cały sklep!! Do tego jedne z gorszych w Polsce zarządzanie marketem Carrefoura - Bytom w kraju. Bałagan na półkach, itp itd

avatar
Daro (gość)

Czym większy sklep tym gorsze mięso i wędliny. Sklep daje granicę cenową, a producenci tak obniżają jakość wyrobów aby sprostać tym wymaganiom. To norma.

avatar
Smacznego (gość)

Parę lat temu miałam praktyki w małym sklepiku mięsnym. Nie chciałabyś w nim kupować. Wszystko musiało się sprzedać. Jak zieleniało, to szło na mielone. Jak już nawet na mielone się nie nadawało, to było sprzedawane jako scinki dla psa. Płukanie oślizłej wędliny (zwykłą wodą, nie żadnymi płynami) też się zdarzało Grunt, zeby strat nie było

avatar
inspektor sanitarny (gość) mama z dziećmi

...a mózg też pewnie niektórym wyprali-jeśli go mają-w płynie do naczyń.Tak na marginesie to powiedziałbym coś niektórym o mięsie i nie tylko, sprzedawanym na targowiskach ale cóż ich prawo mieć złudzenia!

avatar
mama z dziećmi (gość)

Nigdy nie kupiłabym miesa ani wędlin w marketach prane w płyniu do naczyń :) Najlepiej w małych sklepikach albo na Hali w TG!

avatar
tarnogórzanin (gość)

Nigdy nie kupuję mięsa ani pieczywa w marketach! Największe dziadostwo na świecie! Najlepsze i najtańsze są na Hali w Tarnowskich Górach! Zawsze świeże, miła obsługa po prostu pychotka :) POLECAM

avatar
vector (gość)

Najtaniej jest w Kaufland i Biedronce. W Lidlu też ceny są w normie, ale w końcu Lidl jest częścią grupy Schwarz, do której należą także sklepy Kaufland. Do Auchan jeżdżę rzadko, bo ceny są dość wysokie. W Aldi jest mało towaru.

avatar
robson (gość)

W Auchan jest drogo, a wiele pozytywnych ocen zawdzięcza temu, że najwięcej pracowników jest zatrudnionych właśnie w tym sklepie. Czasem gdy są promocje, to się opłaca. Gdzie jest najtaniej to trudno mi określić, trudno wybrać pomiędzy Kauflandem i Lidlem. Jadąc na zakupy najczęściej odwiedzam oba te sklepy.

avatar
Klient porządnych sklepów NIEKONIECZNIE najdroższych! (gość)

Masz "Gościu" stuprocentową rację,ale uparciuchy i tak będą upierały się przy swoim ,chociażby coś było białe to powiedzą że jest czarne,zresztą miejsce zakupu to kwestia wyboru każdego z nas a każdy sklep ma swoje plusy i minusy a klient ma zawsze PRAWO do reklamacji trzeba tylko z tego PRAWA chcieć i UMIEĆ korzystać!

avatar
Papa (gość)

W Auchanie strasznie drogo i próbują ludzi oszukiwać manipulując cenami. Temat był już poruszony na WirtualneZory - polecam odszukać "Wzrost cen w Auchan" (temat z grudnia 2011 roku). Najtaniej w Żorach jest bez wątpienia w Lidlu i Kauflandzie, czasem jeszcze w Biedronce. Najdrożej w Żabce i Auchan.

Wybierz kategorię