W Szkole Podstawowej nr 5 w Myszkowie odbywa się dzisiaj festyn rodzinny pod hasłem " Zdrowo żyjemy, wzajemnie się szanujemy". Są dmuchańce, kiełbaski z rożna, kiermasz książek dla dzieci. Można zrobić sobie zdjęcie maskotką, a także w wojskowym mundurze. Jest okazja pobawić się w ":śniegu, który przygotowali strażacy, a pracownicy Politechniki Częstochowskiej pokazują "sztuczki"naukowe. Dla małych rowerzystów jest jazda po wyznaczonym torze. Zaplanowano spotkanie rodziców dzieci, które we wrześniu zaczną naukę w SP nr 5.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

inspektor (gość)

"Zdrowo żyjemy, wzajemnie się szanujemy"- hasło wzniosłe, ale jak to się ma tła zdjęć 37 i 38?...dość, że płyty chodnikowe szpecą, to aż dziwne, że nie doszło tam do tej pory do jakiegoś nieszczęścia,... oby gospodarz nie zauważył tego za późno. A czy kosze muszą stać na środku placu, to już inna sprawa.