(© arc)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Działania "Pieszy" w Częstochowie. Posypały się mandaty dla kierowców i pieszych. Częstochowska policja cyklicznie organizuje działania represyjno-kontrolne " Pieszy" ukierunkowane na ujawnianie kierujących, którzy popełniają wykroczenia względem pieszych oraz osób, które przechodzą jezdnię w miejscach niedozwolonych oraz na czerwonym świetle. W miniony czwartek w godzinach popołudniowych, mundurowi uczestniczyli w takiej akcji, nakładając 7 mandatów na kierowców i 36 mandatów i 12 pouczeń na pieszych użytkowników dróg.

Działania "Pieszy" w Częstochowie. Posypały się mandaty dla kierowców i pieszych

W czasie czwartkowych działań "Pieszy” mundurowi ujawnili 49 wykroczeń popełnionych przez pieszych. W tej grupie, 25 było naruszeniem przepisów przez pieszych polegających na przechodzeniu jezdni w miejscu niedozwolonym, 10 niestosowaniu się do sygnalizacji świetlnej. 36 pieszych ukarano mandatami karnymi, a wobec 12 zastosowano pouczenia, w 1 przypadku sprawę skierowano z wnioskiem o ukaranie do Sądu. Również 7 mandatów karnych nałożono na kierowców, którzy popełnił wykroczenia względem pieszych.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!