Na Starym Rynku w wóz strażacki dwukrotnie wjechało to samo auto osobowe. Strażacy przyjechali, żeby wypompować wodę z piwnicy, w jednej z kamienic. Kiedy zajęci byli obsługą pompy, w ich zaparkowany samochód ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na Starym Rynku w wóz strażacki dwukrotnie wjechało to samo auto osobowe. Strażacy przyjechali, żeby wypompować wodę z piwnicy, w jednej z kamienic.


Kiedy zajęci byli obsługą pompy, w ich zaparkowany samochód uderzył pojazd prowadzony przez 41-letniego mężczyznę spod Radomska. Do poprawki doszło bardzo szybko.

Kierowca zamienił się miejscami ze swoją 40-letnią pasażerką. Kobiecie pomyliły się jednak biegi i też wjechała w wóz strażacki. Jak się okazało, zarówno kobieta jak i mężczyzna nie byli trzeźwi.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!