(© Fot. ARC NM)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Częstochowskie przedszkola po zakończonej rekrutacji dysponują jeszcze 130 wolnymi miejscami dla trzy, cztero i pięciolatków na rok szkolny 2015/2016.

Częstochowskie przedszkola i oddziały przedszkolne właśnie zakończyły zasadniczą i uzupełniającą rekrutację. Na nadchodzący rok szkolny 2015/2016 są jeszcze 130 wolne miejsca dla dzieci w wieku trzech, czterech i pięciu lat.

Rodzice zainteresowani naborem powinni odwiedzić częstochowskie przedszkola i złożyć "Wniosek o przyjęcie" wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami. Podanie można złożyć wyłącznie w jednym oddziale.

Placówki, które dysponują wolnymi miejscami znajdują się w dzielnicach: Północ, Tysiąclecie, Stradom oraz Raków.
Częstochowskie przedszkola nie będą już prowadziły elektronicznego naboru, tak jak wcześniej przy rekrutacji zasadniczej i uzupełniającej.

Wszystkie podania będą rozpatrzone do 1 września, a decyzje o przyjęciu będą podejmowali dyrektorzy. Wtedy też częstochowskie przedszkola ogłoszą listy przyjętych.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!