Częstochowska policjantka najlepsza [FOTO]

PC
Starszy sierżant Agnieszka Czyżewska reprezentująca Policję częstochowską w Wojewódzkich Mistrzostwach w Biegu Przełajowym zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet " Policja i służby mundurowe". Policjantka odebrała puchar, który wręczał Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji podinsp. Andrzej Szymczyk.

Wczoraj w Bytomiu odbyły się I Wojewódzkie Mistrzostwa w Biegu Przełajowym im st sierż Marka Sienickiego. Na dystansie 9 km w biegu przełajowym w "Dolomitach Bytomskich" wzięli udział przedstawiciele służb mundurowych oraz inni ochotnicy. Częstochowską policję w biegu reprezentowała st sierż Agnieszka Czyżewska. Nasza policjantka zajęła I Miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet "Policja i Służby Mundurowe". Po zwycięstwie otrzymała puchar, który wręczał Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji podinsp. Andrzej SZYMCZYK. st. sierż Agnieszka Czyżewska zajęła także II miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet. To nie jedyny sukces częstochowskiej policjantki, gdyż dniu 09 maja 2015 roku policjantka wzięła udział w XX Jubileuszowym Biegu Pokoju w Oleśnie.

Nasza policjantka wygrała bieg na dystansie 5 km (kategoria biegowa służby mundurowe kobiet). St. sierż Agnieszka Czyżewska wygrała zawody wraz z policjantką z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Bieg odbywał się w umundurowaniu ćwiczebnym. Częstochowska policjantka powróciła do biegania po trzyletniej przerwie. W kwietniu 2015 roku st sierż Agnieszka Czyżewska wzięła udział w XII Wiosennym Biegu Przełajowym dla Służb Mundurowych w Szkole Policji w Katowicach, w którym zajęła VII miejsce w kategorii kobiet, na dystansie 10 kilometrów.