Również od 20.07.2012 roku zostaną wprowadzone niewielkie korekty godzin odjazdów na liniach nr 13, 17, 23, 26, 32 i 35.
Na linii nr 13 nastąpi zmiana godzin odjazdu i trasy, polegająca na przejeździe przez ulicę Kiedrzyńską tylko oznaczonymi na tabliczkach wybranymi kursami.
Od 20.07.2012 roku trasa autobusów kursujących zastępczo za tramwaje będzie przebiegać na całej długości wzdłuż linii tramwajowej.
UWAGA
Przystanki II Aleja NMP w obu kierunkach będą zawieszone.
• Linie nr 10, 13, 26 i 32 oraz autobusy za tramwaje w kier. Fieldorfa-Nila będą się zatrzymywać na przystanku zastępczym przy Alei Kościuszki za skrzyżowaniem z Aleją NMP na przedłużeniu peronu tramwajowego.
• Linie nr 11, 12, 14, 17, 21, 23, 30, 31 oraz autobusy za tramwaje
w kier. Kucelina będą się zatrzymywać na przystanku DH Centrum przy Alei Wolności.
• Z powodu braku możliwości ustanowienia zastępczej lokalizacji (przejazd w obu kierunkach będzie się odbywał wyłącznie północną nitką Alei NMP) przystanek II Aleja w kierunku Placu Daszyńskiego pozostaje zawieszony do odwołania.
W związku z brakiem możliwości nawrotu autobusów w II Alei NMP linie nocne N1 i N3 tak jak dotychczas będą rozpoczynać trasy z przystanku Dworzec Główny PKP przy ul. Orzechowskiego, a linie N2 i N4 z przystanku Piłsudskiego.
Droga księżycowa w Gdyni, czyli Marszewska Góra
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?