Ten weekend w Galerii Jurajskiej upływa pod znakiem mody i wyjątkowych stylizacji. Dzisiaj odbył się w niej wyjątkowy pokaz mody. Pokaz nawiązywał do mody i sztuki ulicznej oraz wszystkiego co związane z przestrzenią miejską.

Pokazano kolekcje przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci. W trakcie pokazu, swoje taneczne umiejętności zaprezentowała lokalna grupa bboying’u, czyli wykonywania ewolucji akrobatycznych, połączonych z tańcem.

Jutro w Galerii Jurajskiej odbędą się ogólnodostępne konsultacje ze stylistami i wizażystami. Tomasz Jacyków opowie o modnych trendach i swoich pasjach.

Będzie też rywalizował w bitwie na stylizacje z pochodzącą z Kamieńska blogerką Karoliną Ościk – prowadzącą jeden z dziesięciu najlepszych modowych blogów w Polsce. Uczestnicy rywalizacji zaprezentują swoje propozycje stylizacji na różne okazje.

Dodatkową atrakcją tego dnia będzie też występ duetu Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, których niedawno można było zobaczyć w kwalifikacjach do najnowszej edycji programu „Must Be The Music”.

W trakcie imprezy nie zabraknie licznych konkursów dla najmłodszych, w tym konkursu na bajkowe stylizacje.

CZĘSTOCHOWA: OTWARCIE NOWYCH SKLEPÓW W GALERII JURAJSKIEJ

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!