Częstochowa: Fałszywy alarm z zazdrości. Policjanci zatrzymali 30-letniego częstochowianina, który powiadomił o podłożonej bombie w jednej z częstochowskich dyskotek. Powodem działania sprawcy była zazdrość o dziewczynę, które bez niego poszła na dyskotekę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Częstochowa: Fałszywy alarm z zazdrości


W nocy z soboty na niedzielę, nieznany mężczyzna zadzwonił do wojewódzkiego centrum powiadamiania ratowniczego z informacją o podłożonej bombie w jednej z częstochowskich dyskotek.

Częstochowscy policjanci, policyjni pirotechnicy, przewodnik z psem do wyszukiwania materiałów wybuchowych sprawdzili przekazaną informację. W akcji uczestniczyli także inne służby ratunkowe. Po półtorej godziny okazało się, iż był to fałszywy alarm.

Jednocześnie śledczy ustalali, kto jest autorem fałszywego alarmu bombowego. Okazał się nim 30-letniego częstochowianina. Wczoraj, około godziny 13 mężczyzna został zatrzymany. Badanie trzeźwości wykazało, iż ma 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Częstochowa: Fałszywy alarm w Mexicopelii, sprawcy grozi więzienie


Śledczy ustalili, iż najprawdopodobniej motywem działania sprawcy była zazdrość. Sprawca nie chciał, aby jego dziewczyna poszła się bawić do dyskoteki.

Gdy to to zrobiła, zadzwonił z informacją o podłożonej bombie w dyskotece. Teraz za ten głupi telefon, mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia oraz pokrycie wszystkich kosztów akcji służb ratowniczych.

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!