W dniach 7-9 grudnia 2012 r. Bank Żywności w Częstochowie organizuje kolejną już Świąteczną Zbiórkę Żywności. Produkty żywnościowe zbierane będą przez wolontariuszy w placówkach handlowych na terenie naszego miasta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Podobnie jak w latach ubiegłych, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Częstochowie ( 24 osoby ) włączyli się do udziału w zbiórce.

Wolontariusze zbierać będą artykuły żywnościowe o długim terminie przydatności do spożycia, takie jak: olej, cukier, konserwy mięsne, słodycze, dżemy, makaron, ryż, mąka, mleko w kartonach, odżywki dla dzieci, a także tradycyjne produkty potrzebne na świąteczne stoły.

Z pozyskanych artykułów żywnościowych pracownicy MOPS przygotują paczki świąteczne dla podopiecznych naszego Ośrodka.

Pamiętajmy, by w okresie Zbiórki zakupić chociaż jeden produkt więcej i przekazać go wolontariuszom, a dzięki naszej hojności sprawimy, że inni będą mogli również mieć radosne Święta!

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!