W sobotę w Koszęcinie wystartował VIII Piknik Leśno – Łowiecki „Cietrzewisko”. Zobaczcie, jak było! W niedzielę druga część imprezy.

Na terenie zespołu pałacowo-parkowego przy siedzibie Zespółu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie wystartował VIII Piknik Leśno – Łowiecki „Cietrzewisko”. Organizatorem Pikniku Leśno-Łowieckiego „Cietrzewisko” jest Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny we współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach, Polskim Związkiem Łowieckim, Nadleśnictwem Koszęcin oraz Gminą Koszęcin.

W ramach pikniku odbywa się VII Śląski Festiwal Muzyki Myśliwskiej (Klasy MB, MEs, MSH) oraz po raz pierwszy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich (soliści – klasy D, C, B, A; zespoły – klasy D, C, B, A, G). Nie zabrakło oczywiście widowiskowych zmagań drwali w ramach Śląskich Mistrzostw Drwali. Wieczorem natomiast Zespół Śląsk wystąpił z koncertem "A to Polska właśnie". Na niedzielę zaplanowano kolejne atrakcje w ramach "Cietrzewiska".


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!