5 tys. zł i ograniczenie wolności za prowadzenie psa bez smyczy [Kodeks wykroczeń 2018 - zmiany!]

W piątek 16 listopada w życie weszła ważna nowelizacja kodeksu wykroczeń. Sprawdź co się zmieniło - kliknij w "zobacz galerię".

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.12.2018, 21:50

Teraz pytanie gdzie pies ma się wybiegac w nowym dworze gdanskim, w innych miastach są parki dla psów. W sumie w miastach myślą, że ndg to wieś

05.12.2018, 22:26

Już zaczynam Kochać te pis-zmałpki .............

05.12.2018, 10:28

A jaki mandat za tabliczki przy trawnikach np zakaz wprowadzania psów ? Tabliczki niezgodne z prawem UE i polskim prawem. Co napisze o tym pseudo dziennikarz

04.12.2018, 21:52

ASUS pomyśl o przychoterapeucie!!!!! Jesteś ograniczonym człowiekiem. Pewnie smród Ci spod pachy wali

02.12.2018, 14:17

Badać psycholi -właścicieli smrodów na blokach!

02.12.2018, 14:14

Psiarze to smrodziuchy!

02.12.2018, 14:12

Brawo Asus!

02.12.2018, 13:22

Asus masz rację ale to nie wina psów tylko ich właścicieli,powinno się również zakazać trzymania psów w blokach,u mnie np.jest taka jedna kobieta która ma skundlonego wilczura,wyje to bydle od rana do wieczora i zakłuca spokój mieszkańcom bo właścicielka idzie do pracy na cały dzień a bydle siedzi w domu samo i się boi.Rozmowy z właścicielką nie przynoszą rezultatów no i co w takiej sytuacji robić?Obrońców zwierząt interesują zwierzęta a kogo obchodzą ludzie? Świat schodzi na psy.

30.11.2018, 16:17

popieram z tym ,że kara powinna być proporcjonalna do majątku .... taki sędzia 30 milionów zgromadzonego majątku w kilka lat --- 5 tysiecy może płacić kilka razy dziennie i nie ma wpływu na niego

30.11.2018, 14:29

Czekam na efekty i działania ......to tak jak odpalanie auta szczególnie zimą i zabawa z drapaniem lub odśnieżaniem sniegu,a silnik pracuje i kopci nam wszystkim..Człowieku zyj i pozwól zyć innym..

30.11.2018, 07:45

do Anonim

Publiczna chłosta.

30.11.2018, 07:34

A co z tymi ludźmi na wsiach którzy maja bramy otarte na oścież i psy wybiegają na drogę.

30.11.2018, 06:19

Za wyprowadzanie psa bez smyczy obojętnie jakiego i obojętnie gdzie powinna być publiczna chłosta jajec do kilkunastokrotnej utraty przytomności.

29.11.2018, 09:31

Asus jebnij się w beret przychlascie

26.11.2018, 15:35

Psiarze to tępaki. Biorą bydle do mieszkania i jeszcze maja pretensje że komuś to przeszkadza. Ludzie co mają psy śmierdzą i śmierdzi u nich w domu (psiarz mówi że nic nie czuć - menel też nie czuje jak śmierdzi). Psiarze nie widzą problemu że bydle wyje jak ich w domu nie ma (bo oni nie słyszą - są w pracy). Oszczane klatki schodowe, gówna na skwerach itd. Bydle powinno być traktowane jak w Niemczech. Chcesz mieć to w domu? To proszę zapłacić podatek, usunąć struny głosowe i sprzątać syf . A jak nie to na wieś. Bo to psiarze tworzą problem a pretensje do innych. A może tak inni niech słonia sprowadzą i co przeszkadza ci że sra pod oknem? Jak jakiś idiota/tka napisała że dzieci też śmiecą. Ale to jest człowiek na swoim terenie i do sprzątania są służby opłacane przez rodziców dzieci (w podatkach ,czynszu itd). Pies w bloku to patologia. I psiarze nie płacą za sprzątanie stolca po swoim pupilku. Podatek od posiadania to nie za sprzątanie. Co królowej korona spadnie jak gówno do ręki weźmie? - pomyśl dziewczyno że to samo masz w głowie. Kaganiec i smycz obowiązkowo. I walić kary i mandaty aż nauczą się prostaki że to oni swym działaniem uprzykrzają życie innym.

26.11.2018, 06:33

Najbardziej pro-społeczna władza od 1918 r.

25.11.2018, 16:37

nareszcie!!!!!!!

23.11.2018, 16:31

To my, ludzie najbardziej zatruwamy naturalne środowisko.

21.11.2018, 08:05

NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!

20.11.2018, 21:58

Mądry mecenas wypowiada się, że pies powinien być trzymany na smyczy. A gdzie dokładnie jest napisane, że pies powinien być trzymany na smyczy? Oby mnie ten mecenas nie reprezentował nigdy w sądzie.

20.11.2018, 16:59

Szczególnie dotyczy to psów biegających po lesie bez smyczy.

20.11.2018, 15:20

A kto posprząta po ludziach i dzieciach,którzy zasmiecają ulice?

20.11.2018, 14:40

Popieram ten przepis!!! Podobne kary powinny być za nie sprzątanie odchodów po swoich pupilkach.

20.11.2018, 14:33

Można wszystkiego zakazać,tylko czy o to w życiu chodzi?

20.11.2018, 13:04

Etna ku*wa debilko !! Chciałabym Ciebie prowadzić w kagańcu na smyczy, bo widzę, że twój intelekt nie dorasta niektórym psom. Mocna w gębie. Do budy! z Tobą i waruj .