Wybierz region

Wybierz miasto

  Piękna bramka Kamili

  Autor: (su)

  2003-10-09, Aktualizacja: 2004-12-18 17:49 źródło: Dziennik Zachodni

  W mininy weekend dwie zawodniczki drugoligowego piłkarskiego UKS-u Gol Częstochowa zagrały w reprezentacji Polski w meczach towarzyskich z Belgią. W biało-czerwonych barwach wystąpiły Karolina Bochra i Kamila Kmiecik.

  W mininy weekend dwie zawodniczki drugoligowego piłkarskiego UKS-u Gol Częstochowa zagrały w reprezentacji Polski w meczach towarzyskich z Belgią. W biało-czerwonych barwach wystąpiły Karolina Bochra i Kamila Kmiecik. Pierwsze spotkanie wygrały Belgijki 2:0.
  W drugim prowadziły 1:0, lecz Kamila Kmiecik przepięknym strzałem zdobyła wyrównanie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.  Nasze dziewczęta były zachwycone wspaniałą bazą sportową w Belgii.
  Na meczach obecni byli także Polacy, gorąco dopingowali polską drużynę. Kamila i Karolina wzmocnią teraz UKS Gol w wyjazdowym meczu z Zametem Tarnowskie Góry. Reprezentacja Polski planuje jeszcze w tym roku towarzyskie mecze z Białorusią.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)