Wybierz region

Wybierz miasto

  Kobiety przy piłce

  Autor: (adr)

  2005-12-08, Aktualizacja: 2005-12-08 10:08 źródło: Dziennik Zachodni

  Piękne panie będą kopać w piłkę. W sobotę i w niedzielę w Raciborzu odbywać się będą XXVI halowe mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet. Mecze będą rozgrywane w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

  Piękne panie będą kopać w piłkę. W sobotę i w niedzielę w Raciborzu odbywać się będą XXVI halowe mistrzostwa Polski w piłce nożnej kobiet. Mecze będą rozgrywane w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.
  Sobotnia rywalizacja zacznie się o godzinie 9.30 i potrwa do godz. 20. Na godz. 16.30 zaplanowano uroczyste otwarcie imprezy. W niedzielę o 9.30 zaczną się półfinały, około godz. 14. powinien zostać wyłoniony mistrz.

  Do Raciborza przyjedzie czołówka kobiecego futbolu. Oprócz raciborzanek, w akcji zobaczymy zespoły: Medyk Konin, Czarni Sosnowiec, Gol Częstochowa, Checz Gdynia, Victoria Sianów, Sparta Lubliniec i Rolnik Biedrzychowice.
  Założeniem raciborzanek jest dotarcie do pierwszej czwórki. – Każdy medal będzie dla nas wielkim sukcesem
  – podkreśla Remigiusz Trawiński, prezes Raciborskiego Towarzystwa Piłkarskiego Unia Racibórz i zarazem trener kobiecej drużyny.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)